hernie de disc

Hernie de disc

Postata de BubuMariana cu 11 ani in urma.

se poate beneficia de ajutor social fara a presta folos primariei

Raspunsuri (3)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Ce legatura are bip * cu prefectura ?

Marian

acum 11 ani

Nu crezi ca vrei cam mult de la tara asta,tu si alti ca tine??????????Sunt o gramada care lucreaza o gramada pt 550 lei in mana 1 luna.

freaka

acum 9 ani

Bai mariane....dac-ai sti ce inseamna hernia de disc ai tacea din gura cu grija ta pentru tara asta!Iti doresc stiu eu ce.....ca sa vezi ce inseamna sa te uiti cu ochii din pat si sa nu te poti duce nici la wc de durere...M-am crucit de un asa rationament......