Hernia de disc

Hernie de disc

Postata de M30 cu 11 ani in urma.

Sunt operate de 2 luni de hernie de disc cu mediana rupta,am facut kinetoterapie si tot am dureri Mari de spate.operatia e reusita dar durerile m-au omorat. Sunt disperat si nu stiu ce sa ma mai fac. Va rog mult sa ma ajutati sa imi spun cinema daca esete normal durerea si cat timp. Merg stramb si madoare soldul,air daca merge mai mult de o jumatate de ora durerile se accentueaza si mai coboara pe picior. Va rog mult cine trece prin astral de chin sa ma ajute si pe mine

Raspunsuri (1)

M30

acum 11 ani

Dupa controlul medicului acum o Luna ,el spun ca e ok operatia muschii sunt f contractati si trebuie sa isi dea drumul nu stiu ce sa mai cred,aceleasi dureri ca inainte de operatie nu sunt,atunci abeam si piciorul amortit acum doar durerea de spate cu sold care se recupereaza mai greu spune dansul. M-am operate la iasi si de atunci cam asa au stat lucrurile.