coloana lombo sacrata

Hernie de disc

Postata de gana cu 10 ani in urma.

Va rog o apreciere in legatura cu diagnosticul de mai jos si posibilitati de tratare sau ameliorare:
Deborduri discale etajate L1-L5 cu compresiune durala si atingere radiculara bilaterala pe fond degenerativ. Modificari de statica vertebrala. Modificari de osteita L1-L2.

Raspunsuri (1)

petronela galateanu

acum 10 ani

Buna ziua!
Am rugamintea sa-ma contactati [email protected],in vederea unor discutii mai ample
Multumesc!