Palpitatii

Fumatul

Postata de MembruMobileApp1495836504 cu 6 ani in urma.

Am fost o seara in oras, iar dupa a doua zi m-a luat cu palpitatii, am fist la spital mi-s facut o glucoza, iar dupa trei zile , iar m a luat cu palpitatii, dupa am fost la psihiatrie si mi au dat bromazepan si aketis, m am simntit mai bine dupa doua saptamani, iar dupa ce nu am luat tratamentul, iar m-am simntit rau, mentionez ca de o luna nu mai fumez, ce trebuie sa fac sa ma calmez ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193