Am o intrebare legata de epilepsie pt cei care cunosc?

Epilepsie

Postata de Utilizator21614261358 cu 3 ani in urma.

Sufar de epilepsie de la 18 ani(acuma am 31),si am luat toate medicamentele posibile si fara nici un folos,spuneti-mi va rog daca se merita sa le mai iau ori nu?ms

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 3 ani

Buna ziua, daca nu sunteti multumit de starea de sanatate dupa medicatie, adresati-va si altor medici neurologi, cunoscuti si cu experienta, care va pot ajuta!
Sanatate!