Tiroida

Educatie pentru sanatate

Postata de angela62147374 cu 13 ani in urma.

Unde pot sa ma informez si sa ma tratez de hipertiroidie?

Raspunsuri (3)

floryny

acum 13 ani

Mergi la medicul de familie sa-ti dea o trimitere catre spitalul Parhon, neaparat trebuie sa te vada un endocrinolog.

marialeea

acum 13 ani

Exact, iti trebuie trimitere de la medicul de familie iar Spitalul Parhon este locul cel mai indicat in care trebuie sa mergi, e specializat pe probleme endocrine.

doina

acum 13 ani

la un medic endoctinolog, neaparat trebuie sa ai grija de tine