asistent

Educatie pentru sanatate

Postata de lixandru catalin cu 14 ani in urma.

sallut.sunt tanar si vreau sa ma angajez ca asistent medical.Mai intai trebuie sa fac un curs.p net gasesc tot felu d p***a dak ceva exact nimic.Daca stiti ceva spuneti-mi si mie va rog frumos.Vreau sa stiu unde pot face un curs sau cv de genu.va multumesc anticipat

Raspunsuri (8)

denisa

acum 14 ani

k sa devii asisten medical trebuie sa faci posliceala de asistenti medicina generala. dureaza 3 ani. bafta!!!

elena, Iasi

acum 14 ani

Nu te poti angaja ca asistent medical, daca nu ai parcurs cursurile Scolii postliceale, cu durata de 3 ani. In Iasi, exista mai multe astfel de scoli. Cursurile se platesc, costa cam 15 mil pe an si incep toamna.

oryka

acum 14 ani

http://www.ghidul.ro/index.php?menu=domeniu&DomeniuID=4349&page=

x

acum 14 ani

mai bine fa Fac de Med si Farmacie sectia as med ca din 2012 , cei cu postliceala si fara vechime de 10 ani , raman INFIRMIERI AI INTELES

dana

acum 14 ani

cu scoala postliceala nu ramai infirmiera.intereseaza-te d-mna.esti departe de realitate.unde ai vazut sau auzit despre o asemenea lege?pacat ca ai obtinut o diploma de asistenta medica.esti redusa mintal

cristina

acum 12 ani

redusa mintal esti u analfabeto

daniela

acum 14 ani

auzi mai bine fa scoala de asistent de farmacie ac sunt mai multe joburi in farmacii si esti si mai bine platit decat ca asistent medical

madalina

acum 12 ani

DAI EXAMEN CEVA LA PRIMUL AN DE ASISTENTA MEDICAM