Durerea de spate ?

Dureri de spate

Postata de Csiki istvan cu 11 luni in urma.

Buna sunt istvan csiki am o durere de spate insuportabila in zona de jos . sper sa nu fie rinichii

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Durerea de spate poate fi cauzata de o varietate de probleme, inclusiv leziuni ale muschilor sau ale tesuturilor moi, compresii nervoase sau probleme ale coloanei vertebrale, cum ar fi hernia de disc sau scolioza.

Este important sa consultati un medic pentru a diagnostica problema si pentru a primi un tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-rinichilor/durerile-joase-de-spate_9150
sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/dureri-lombare_1671