cu ce scapam de hidrosadenita?

Diverse

Postata de simona419 cu 11 ani in urma.

Buna seara sotul meu face foarte des hidrosadenite axiale si nu am reusit cu nici un tratament sa scapam ne pute-ti ajuta va rugam.

Raspunsuri (3)

ilinca

acum 10 ani

buna ziua, eu am deja 5 operatii, 3 in zona axiala si 2 in zona inghinala, fie cu laser fie prin incizie.. acum iar ma confrunt cu problema, si cineva mi-a spus sa pun un pansament cu albus batut si sapun ras.. am facut asta de ieri, si deja a inceput sa iasa infectia.. incercati asa.. mersul la medic odata pe an devine insuportabil dupa a doua operatie :))) succes!

simona419

acum 10 ani

umesc pentru sfaturi!

nadia

acum 10 ani

cum se face pansamentul cu albus??sufar de hidrosadenita de peste 10 ani si inca nimeni nu mi-a prescris un tratament bun si am incercat aproape toate