ce sa fac

Diverse

Postata de iulia1377 cu 12 ani in urma.

intrebarede ceva timp am o stare generala p***a
nu ma pot concentra , ma dor coatele si genunchii tot timpul, am ameteli am senzatia ca ceva ma strange de gat ,tensiunea a luat-o razna, cand e 9 cu 7 cand e 13 cu 9, ma doare in piept , mai ales in partea stanga,am senzatia ca raman fara aer, ragusesc si simt nevoiasa tususc scurt,nu prea vad bine s ma cam balbai cand vorbesc, obosesc, ma enervez usor iar cateodata imi amortesc mainile din umeri
va rog sa-mi spuneti ce credeti ca ar putea fi si unde sa merg,deoarece ma simt rau
am fost internata ,iar la analize creatinina a fost0,5 iar ureea 14.in schimb mi s-a recomandat sa merg la endocrinologie dar mai intai la cardiolog
va rog sa-mi dati un sfat ca nu stiu cu ce sa incep
multumesc

Raspunsuri (2)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Va recomand sa incepeti cu partea de endocrinologie deoarece unele simptome pe care le aveti pot fi datorate unor dezechilibre hormonale. Totodata, este important sa va faceti si examenul cardiologic. Va recomand sa mergeti pe ce v-a prescris medicul care va consultat si a vazut analizele dvs.

iulia1377

acum 12 ani

multumesc pentru raspuns