vreau raspunsul la o intrebare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marmeladagigi cu 12 ani in urma.

dupa 20 de anii de casatorie imi este rusine sa vb cu sotia mea despre ne satisfactile sexuale care mile ofera?

Raspunsuri (5)

Radita

acum 12 ani

Care-i intrebarea? Iti este rusine sau nu? Iti'''' ofera ne satisfactii''''? Cum adica?

marmeladagigi

acum 12 ani

da dar nu toate pe care miledoresc

angela

acum 12 ani

Nu va suparati dar mi se pare ciudat ca timp de 20 de ani v-a oferit numai satisfactii si dupa 20 doar nesatisfactii??!!Sau am inteles gresit??

mirela

acum 11 ani

va rog imi spuneti si mie cum sa dau jos cateva kg in plus????? va rog!!!

dumitru andreea

acum 10 ani

anduta1271