Umflatura deasupra picioului drept

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Dan Ciresnescu cu 12 ani in urma.

Din cand in cand , cam la 2 luni distanta in partea dreapta pe corp, perpendicularar cu linia dintre picior si abdomen imi apare o umflatura . Ca si cum as avea un deget sub piele. Nu ma doare, iar dupa un timp dispare. Nici nu stiu daca are legatura cu sexul sau orice alta afectiune a corpului.
Sa fie o apendicita mai ciudata !? De pilda, acum nu am aceasta umflatura insa acum o saptamana am avut-o. Ce sa insemne aceasta ciudatenie ?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Este o hernie inghinala.