problema cu ejacularea

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11596820025 cu 3 ani in urma.

Salut. Am o foarte mare problema cu ejacularea ...inca nu am inceput viata sexuală, dar cand fac p***a ( ma masturbez) mai mult de 30 de secunde nu rezist. Stie cineva ceva...un sfat mai natural ceva?Tng Ramber

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/adevarul-despre-ejacularea-precoce_11696