Probleme penis

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Vladgg cu 8 ani in urma.

Buna seara am si eu o problema va rog foarte mult sa ma ajutati cu raspunsuri am sa va povestesc exact cum sa intamplat si ce ma deranjaza de cateva zile. Am 20 de ani o fata mi''a facut o felatie si ma deranjat putin cu dintii pe capul penisului, sa umflat putin iar pe urma am facut sex anal neprotejat. Capul penisului sa inrosit si sa umflat dar dupa 2 zile a revenit la normal acum de dupa aproximativ 2 saptamani de la acest eveniment sa spun asa am unele probleme in timpul zilei simt mancarimi la penis tot trebuie sa ma scarpin e o senzatie de mancarime iar din penis imi curge o substanta lipicioasa pe timpul zilei dimineata observ ca e putin alba substanta iar pe timpu zilei nu are culoare dar curge incet si mereu ma patez sa zic asa curge incet iar pe langa capul penisului mi se face acea branza ceea ce eu nu am avut niciodata ma spal dar iar reapare ma spal seara, dimineata trebuie sa ma spal iar si spre seara cand ajung de la munca iar am acea branza si parca si penisul meu are unele schimbari parca nu mai am aceea erectie ca si inainte ce ar trebui sa fac va rog frumos sa ma sfatuiti cum sa scap de aceasta substanta care imi curge din penis si de acea branza pentru ca nu mam comfruntat niciodata cu astfel de probleme va rog sa ma ajutati va multumesc mult!

Raspunsuri (1)

ion

acum 8 ani

fugi la dermato-venerice ,fa niste analize ca s-a putea sa ai gonoree-sculament,in cel mai fericit caz!
//sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/sculament-termen-pop**ar_5861