Este normal sa pățesc asta?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11567059321 cu 4 ani in urma.

Am 18 ani si am avut ocazia sa fac sex cu o fata mai mare, de 24, s a intamplat tot foarte direct si nu aveam erectie deloc, de abia după 5 minute am avut o semi erectie, ma ingrijorez ca eu chiar voiam sa fac asta cum trebuie si in general nu am probleme cu erectia.Tin sa precizez ca a fost a doua oara pentru mine cand am facut sex.

Raspunsuri (1)

acum 4 ani

Buna! Poti intreba un doctor ginecolog online, pentru a te asigura ca totul este normal, eventual cauta pe Google, ginecolog online, si gasesti doctori care sa iti zica exact ce trebuie sa faci.