erectie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de doruletzz cu 9 ani in urma.

buna ziua de aproximativ 3 saptamani iau tratament cu antibiotice pt puroi in gat.in tot acest timp vad ca am erectie tot mai sp***a si nici filmele xxx nu ma ajuta fara sa ma stimulez.pot fii medicamentele o cauza?viata sexuala a decurs normal in tot acest timp, iar acum parca am o frica

Raspunsuri (1)

doruletzz

acum 9 ani

mentionez ca am si racit.am mers cu o prietena acasa si inainte aveam erectie fara sa fiu atins iar acum doar dupa ce am fost stimulat.care ar putea fi cauza ca sunt foarte speriat