Erectie sp***a

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Problems cu 9 ani in urma.

Buna ziua ! Am si eu o problema si ma ingrijoreaza: de 1 luna mi-am inceput viata sexuala (17ani) si acum 2 saptamani dupa prima ejaculare nu am mai avut erectie deloc. Am tot incercat sa ma excit cu prietena mea dar degeaba, cand sa o bag inauntru se inp***a. Va rog ajutati-ma ! Se mai poate sa am o viata sexuala normala ? Am vazut ca multi au problema asta. Plus de asta, azi dimineata am ejaculat in somn. Ce se intampla ? Mi-e frica foarte tare.

Raspunsuri (3)

theaaa

acum 9 ani

poate ar trebui sa încerci si cu baieţi. sau prietena ta nu te atrage deloc. altceva, nu stiu, zau, ce ar putea fi. la masturbare cu porn ţi se scoală?

Problems

acum 9 ani

Da, dar si acolo numai o data. A doua oara deja cu greu..si nu se prea mentine.

Vlad

acum 7 ani

Eu cu asta am avut rezultate http://bit.ly/1YaPt1j
Recomand!