erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mihai23333 cu 12 ani in urma.

buna ziua, am 22 ani si de 3 saptamani imi joaca festa erectia. cand sunt cu prietena cand ma mangaie ...... am erectie apoi se inmoaie isi revine doar daca e stimulata direct daca stimularea se opreste se erectia dispare imediat. in contantul sexual am erectie circa 10 min apoi din ce in ce mai sp***a . ce sa fac? unde sa merg. andy

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

poate fi considerat un esec ocazional in atingerea sau mentinerea erectiei. Cauzele pot fi stresul, oboseala, consumul excesiv de alcool. in conditiile persistentei se poate vorbi de o disfunctie erectila.

sandu0289

acum 12 ani

buna ziua
am 23 de ani si de vreo 6 luni am disfunctie erectila, nu am erectie decat dimineata iar aceasta fiind de scurta durata 5-10 min. ce pot face ? se poate remedia problema mea?