erectia

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mihai23333 cu 12 ani in urma.

buna ziua, am 22 ani si de 3 saptamani imi joaca festa erectia. cand sunt cu prietena cand ma mangaie ...... am erectie apoi se inmoaie isi revine doar daca e stimulata direct daca stimularea se opreste se erectia dispare imediat. in contantul sexual am erectie circa 10 min apoi din ce in ce mai sp***a . ce sa fac? unde sa merg. andy

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

in cazul dumneavoastra poate fi vorba despre o afectiune fizica sau psihica din anumite motive (frecvent legate de partenera). ac***a in vedere varsta, daca nu suferiti de vreo boala anume sau nu urmati vreun tratament medicamentos, daca in ultima perioada nu ati avut vreun traumatism in acea regiune, ar trebui sa apelati la un psiholog specializat in probleme de sexualitate si de cuplu.
pentru mai multe informatii,puteti sa cititi si acest articol:
//sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila_692

va urez o zi buna

mihai23333

acum 12 ani

daca iau calciu efervescent nu mai am nici o problema . dar cand nu iau e la fel.

daniels

acum 12 ani

Si eu am aceasi problema. Eu insa sunt purtator de virus HB. Poate fi si din aceasta cauza?