Ejaculare prematura - M-am vindecat

Disfunctii sexuale masculine

Postata de razvan_rrr cu 10 ani in urma.

M-am luptat cu aceasta problema neplacuta/disfunctie sexuala o perioada f lunga de timp. Dupa ce am incercat nenumarate remedii care nu au avut cine stie ce, am gasit un supliment din plante care a facut minuni pt mine. Singurul aspect pe care nu il stiu si care parca imi provoaca o teama este faptul ca nu stiu daca efectele sunt permanente. Stie cineva?

Raspunsuri (6)

vlad

acum 10 ani

Salut! Si pe mine m-a ajutat f mult, insa eu iau doar de o luna. Deocamdata sunt multumit, mai ales ca e din plante.

razvan_rrr

acum 10 ani

Multumesc de raspuns, eu sunt mai mult decat multumit. Dar m-ar interesa cineva care a terminat cura deja de o vreme, sa-mi spuna daca raman efectele permanent.

stan

acum 10 ani

Si care e suplimentul ala din plante ?Ca vad ca taceti chitic amandoi in privinta numelui produsului care v-a facut fericiti !

VIO

acum 9 ani

Vreau si eu retete cu plantele minune

Multumesc

nuamnume

acum 8 ani

care este retea ?

alex

acum 8 ani

Hai mai terminati cu vrajeala! Hai spune.i numele ! Ceva spray,ceva crema!? Ce vrei sa vinzi ?