ejaculare precoce

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Johntudor cu 9 ani in urma.

Buna , am 20 de ani , am prietena de 4 ani , amandoi suntem virgini , si din cauza lispei de experienta cand incercam sa facem dragoste , intervine ejacularea precoce , adica la inceput sunt foarte excitat , avem preludiu , dar in momentul introducerii , ori ejaculez ori nu mai am erectie, deja problema a luat amploare si cred ca in urmatoarea perioada cred ca ne vom desparti , deja am incercat de 4 ori , si cred ca rabdarea a luat sfarsit din partea ei , mentionez ca dimineata sau in timpul noptii am erectia foarte ferma ,dar cand suntem in fapt , imi moare .... un sfat ? multumesc

Raspunsuri (2)

Bogdan

acum 9 ani

Salut,
Ti-as putea oferii mai multe detalii, si solutii pentru problema ta, lasami mailu tau sau nr de telefon .

catalin

acum 8 ani

Salut bogdan ma poti ajuta .si pe mine .am aceeasi problema ..