Ce sa mai fac sa fiu vindecat?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Dan87119077 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Am dureri [arsuri]pa canalul penisului si in jurul lui de care nu ma mai scap.Am urmat un consult unui dr urologic cu mai multe tratamente dar degeaba durerea persista si nu vrea sa dispara!Ce sa mai fac?Am inceput sa am probleme si in viata saxuala,simt dureri ,ejaculez f repede ,tot actul sexual dureaza doar 2-3 min !Va rog dati-mi un sfat sa ma scap de dureri!va multumesc f mult

Raspunsuri (7)

Dan87119077

acum 12 ani

Astept raspunsul d-voastra

Iuli

acum 12 ani

Analiza de secretie ati facut? Trebuie sa mergeti la un dermato-venerolog, aveti cel mai probabil o BTS. Partenera a facut analize? Folositi prezervativ? Ati practicat abstinenta in timpul tratamentului? Fara aceste elemente nu aveti cum sa va vindecati pentru ca va reinfectati in permanenta.

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

Consulta si alt medic urolog sau mai bine un dermato-venerolog. Cel mai probabil este o boala cu transmitere sexuala.
Mult succes!

Dan87119077

acum 12 ani

va multumesc,am consultat de mai multe ori un medic urolog,am luat mai multe tratamente dar degeaba,durerea exista inca!

salut

acum 12 ani

salut

acum 12 ani

Iuli

acum 12 ani

Noi am vorbit despre dermato-venerolog! Urologul v-a facut proba de secretie? Partenera a fost la medic? Ati folosit prezervativ?