Ce sa fac??

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Georgica001 cu 12 ani in urma.

Am o problema cu erectia.Nu mi pot mentine penisul erect pentru a intretine un act sexual.exista vre1 exercitiu care poate sa mi remedieze aceasta problema?sau exista anumite alimente care ajuta in aseamenea cazuri?Exista alimente de care trebuie sa ma feresc ca sa nu mai am aceasta problema? Multumesc pentru raspuns.

Raspunsuri (7)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

BIENCUTAMEA

acum 12 ani

eu cred ca totul tine de psihic, trebuie sa fi relaxat , sa nu te stresezi. bea doua pahare de tuica ia un film porno stiu eu daca nici asa atunci du-te la dok.

nimeni

acum 12 ani

tine de psihic, am patit la fel, daca te concentrezi sa faci treaba ca lumea si sa fii ok atunci te pierzi. Cu prietena pateam la fel, daca ma duceam la o .... la care nu ma deranja daca ma faceam de rahat pentru ca era platita si pt asa ceva :), nu pateam nimic , era in erectie si dupa ce plecam. In schimb daca te stresezi sa nu-ti pierzi erectia sigur o patesti.

george_m

acum 12 ani

be cool! Asta e tot ce iti trebuie! relaxare si totul sa vina de la sine. nu te gandi la nimic.

EXPANZITE

acum 12 ani

Suntem alaturi de produsul nostru şi vă garantam satisfacţie totală.

http://www.crestere-penis.ro/

Tratati-va cu cel mai bun si increzator supliment disponibil pe piata si aflati cum mii de barbati si-au recapatat increderea, vitalitatea, rezistenta si performanta sexuala, cu Expanzite.

EXPANZITE

acum 12 ani

Suntem alaturi de produsul nostru şi vă garantam satisfacţie totală.

http://www.crestere-penis.ro/

Tratati-va cu cel mai bun si increzator supliment disponibil pe piata si aflati cum mii de barbati si-au recapatat increderea, vitalitatea, rezistenta si performanta sexuala, cu Expanzite.

gigi49

acum 12 ani

Tasteaza pe Google `` Rusova Veche apa miraculoasa sau, izvor miraculos`` . Daca ai posibilitatea te duci si iti iei periodic cateva bidoane. Apa nu costa nimic. Consumi in fiecare dimineata pe stomacul gol un pahar mare de apa apoi peste zi cand tie sete./.
Te rog sa revii sa ne spui cum te simti.