Buna ziua am 37 de ani. am libidoul normal, dar penisul nu se mai ridica?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1519464374 cu 6 ani in urma.

Am fost racit acum 3 saptamani si am luat parasinus, mi-a trecut raceala si am observat ca penisul nu se mai ridica. Nu stiu care sunt reactile adverse la acest medicament. Am si probleme cu rinichii, am fost la medic si i-am spus aceasta problema si mi-a dat pentru aceasta 20 capsule Milgamma N. Am avut dupa aceea trei relatii aproape normale, dar acum iar esec. Sunt casatorit de 9 ani si nu am avut probleme de acest fel pana acum. Sunt foarte dezamagit si am intrat intr-o depresie. Daca ma poate ajuta cineva va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686