accident

Disfunctii sexuale masculine

Postata de zao cu 8 ani in urma.

Am dat cu jet de apa fierbinte nefiind capabil sa rationez in acel moment pe penis la interior si acuma nu se mai scoala, ce pot sa fac ???? (

Raspunsuri (1)

Marry_Marry

acum 8 ani

Cred ca tu singur iti impui gindurile astea, cu siguranta totul e la nivel psihologic si de aia si nici nu se primeste nimic, incearca sa te gindesti ca totul va ok )