vreau sa slabesc

Diete

Postata de Ioana nicoleta cu 12 ani in urma.

Buna ziua,am 1 67 si 65 de kg vreau sa slabesv inca 5 kg dati`mi un sfat va rog

Raspunsuri (5)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
puteti apela la un medic nutritionist pentru un mod sanatos de a slabi si adecvat metabolismului dumneavoastra. in rest internetul este plin de diete/cure de slabit. daca doriti puteti da cautare si pe acest site pentru o varietate de exemple, cum ar fi si acesta: //sfatulmedicului.ro/Diete/24-de-moduri-de-a-slabi-fara-dieta_8671

va urez o seara buna

L@l@

acum 12 ani

rapid si simpu cu supa de varza

tudomanios

acum 12 ani

dar poate ca asa areti f bine,esti implinita,vin cruditatile si...cur cu varza in fiecare seara sub forma de salata..,. e aur.E f buna si varza rosie.Chiar vrei sa slabesti?

Ioana nicoleta

acum 12 ani

da:D

titi

acum 12 ani

da