vreau o dieta de 1000 cal

Diete

Postata de ecaterina99 cu 14 ani in urma.

as dori sa slabesc maxim10 kg deaceea vreau sa stiu ce dieta este de 1000cal

Raspunsuri (2)

MYHA

acum 14 ani

BUNA,SUNT MIHAELA,AM SI EU O MARE PROBLEMA CU KG IN PLUS,DE MAINE INCEP O DIETA CARE STIU CA ESTE EFICIENTA,,DIETA DE SCHIMBARE A METABOLISMULUI,, POTI SA O INCERCI DAR MAI INTAI SA CITESTI BINE CE TREBUIE SA MANANCI STRICT CUM ESTE DIETA!

stefania

acum 13 ani

Dieta de 1000de calorii este totusi una destul de drastica. Totusi daca te hotarasti sa o duci la bun sfarsit ai grija sa iti protejezi stomacul de probleme care apar in urma acestor diete. Ia Biotics pentru a fi sigura ca nu apar probleme. Eu mi-am distrus flora intestinala prin aceste diete minune si acum iau probiotice pentru refacerea ei. Stai linistina ca nu se pune problema sa ingrase sau ceva de genul, Sunt pur si simplu asa numitele "bacterii prietenoase" din organismul nostru care ajuta la buna functionare a acestuia.