program de slabit

Diete

Postata de CORINA32119731 cu 13 ani in urma.

Va rog frumos daca se poate sa imi dati un regim de slabit personalizat ,am mare nevoie sa slabesc macar 10 kg;am 84 kg,160 cm,43 anisi va pot da si rezultatele la analizele facute glucoza serica 113 mg\dl,creatininaserica 0.7, colesterol 178,trigliceride 218. Va multumesc foarte mult .si va rog sa ma ajutati cu regimul

Raspunsuri (3)

pupsiara!!!

acum 13 ani

salut!!!cea mai buna metoda de a slabi este sa nu maninci dupa ora 18...sa renunti la dulciuri,sa bei multa apa si cit mai mult sport...bafta!!!!!

morena.

acum 13 ani

Am tinut si eu o dieta astfel :mancam dimineatza 2 covrigi cu o ceasca de iaurt degresat .. pe la ora 2 mancam mancare gatita in porty mai mici si fara paine iar pe la 5 o portocala sau mar dupa 5 nu mai mancam nimic si in fiecare zi consumam 2 litri de apa app si dupa masa de 2 imi faceam o cafea asta imi reducea pofta de mancare pe intreaga zi deci practic ultima mea masa era la 2 .. eu am slabit 4 kg intr-o saptamana fix ..dar in fiecare seara faceam sport abdomene .genoflexiuni ,mai multe de genu asta ... SUCCES SI VOUA SPER SA VA AJUT CU CEVA !

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii intra pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz