produse pentru slabit

Diete

Postata de Mire.La cu 13 ani in urma.

Stie cineva de unde pot gasi fostul E-lite de la Heritage? Am folosit acum 3 ani de zile si a facut miracole. In 4 luni am dat jos 30 kg. Sau macar E-lite III care pe termen lung face treaba. Persoana din Brasov de la care luam mi-a spus ca nu se mai importa. Sau poate imi recomanda cineva alte produse...

Raspunsuri (3)

diana

acum 13 ani

fugi d-aici ca nu te cred. 30 kg in 4 luni e enorm. fara sport, fara dieta??

ludmila

acum 13 ani

nu cred ca ai slabit atit de mult in 4 luni.Dar cred ca arti oribil dupa ce ai slabit atit de mult in asemenea timp de scurt,Oarecum e corpul tau.

ana

acum 13 ani

vreau si eu sa slabesc am 50 de kg si vreau sa mai slabesc macar 5 kg....am 18 ani cn imi poate sa zica c pot sa iau???