oxigenarea celulara

Diete

Postata de stancu325302 cu 13 ani in urma.

medicamentul naturist eurO2 merita ai luat?

Raspunsuri (2)

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

personal cred ca dati banii de pomana.dar cel mai bine ar raspunde cineva care a incercat.

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa Kangen, produsa de un echipament japonez, revolutionar.
Printre multele calitati ale acestei ape, are si o structura foarte fina (maxim 6 molecule) si atunci cind o bem, ne hidratam pina la nivel de celula. Apa fiind foarte bogata in oxigen activ, se rezolva problema dv.
Va recomand sa cititi mai multe despre aceasta apa pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare va stau la dispozitie.