isi poate revenii????

Diete

Postata de Theo** cu 13 ani in urma.

buna seara tuturor! am o nelamurire in legatura cu iubitul meu, de aproximativ 6 luni lucreaza doar schimb de noapte si uneori sta si cate 14 ore pe tura, a avut 80 kg si a ajuns la 66 kg , are 1.80 m , este un tip atletic a facut mult sport dar diferenta este prea mare si cat ar incerca tot nu pune inapoi... nu stiu ce sa mai fac , am cumparat vitamine tot felul, prafuri speciale pt ingrasat cu tot complexul. mananca orice bea apa multa, dar nu pot sa il fortez cu mancare nesanatoasa doar ca sa se ingrase. ce as putea face? credeti ca isi poate revenii? muncind in continuare?va multumesc anticipat!

Raspunsuri (4)

mirona

acum 13 ani

Buna,
Si eu am slabit foarte mult dupa o perioada stresanta la servici. Eu am incercat vitaminoterapia ( o perfuzie cu tot complexul de vitamine, minerale...tot ce are nevoie corpul) Mi-a dat mai multa pofta de mancare si m-a pus pe picioare. Am urmat si o dieta de ingrasare . Am aflat cate calorii consuma organismul meu si pe baza lucrului asta mi s-a facut o dieta.
Uite: http://www.puremed.ro/homepage/ce-facem/terapie-prin-vitamine-vitaminoterapia/

Sanatate multa!

Theo**

acum 13 ani

Multumesc pentru sfat!

narcisa

acum 13 ani

da se poate sa se ingrase in mod sanatos! consuma mancare de la herbalife ! www.slabestedeazi.ro suna la numarul din acest site si dna tufeanu te va sfatui ce sa faci. ai incredere !

vadim

acum 13 ani

spunei iubitului tau sa-ti linga pearja de 4 ori pe zi,sa sa incerce sa-shi faca miniet de sinestatator cred k aceasta nu o sa-l ajuta dar in schimb va-ti primui placere ambii