inel gastric

Diete

Postata de pdnmatei cu 13 ani in urma.

care este limita de punere a inelului pe stomac

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Va rog sa reformulati intrebarea. Limita de ce?

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

in romania nu exista limite la operatiile pt slabit.daca ai bani poti face ce operatie vrei.
Insa fara regim alimentar ulterior toate poeratiile pot da esec sau complicatii severe

ionela

acum 13 ani

buna,an 1,64m,66kg,vreau sa slabesc sanatos,pot sa incerc pastile de slabit ,ce pot sa incerc,ma puteti ajuta cu un sfat,sau cu o dieta personalizata,multumesc

monica

acum 13 ani

salate fructe carne vita porc pui la gratar 150gr la pranz seara un ou un ceai neindulcit eu imi puneam in jurul mijlocului pe burta folie plastic (transpiri)