Functioneaza???

Diete

Postata de adrianmitar cu 13 ani in urma.

In cadrul reclamei scrie asa... Slăbiţi 5 kg în 10 zile! Cură pentru bărbaţi şi femei!
O idee pe cât de simplă pe atât de strălucită. Secretul eliminării depozitelor de grăsime constă în "deschiderea uşii" celulelor adipoase şi drenajul conţinutului de grăsime... dupa care scrie asa...Cura de 2 săptămâni, 50 capsule (slăbesc până la 6 kg) 99.85RON(pret vechi) 69.90 RON(pret nou). Intrebarea mea este : Daca reclama spune ca in 10 zile slabesc 5 kg, cum se face ca dupa ce dau comanda slabesc DOAR 6 kg in 14 zile??? Multumesc.

Raspunsuri (6)

adrianmitar

acum 13 ani

Din pacate, matematica sfideaza logica... nu cred sa fie reclama mincinoasa...

Iuli

acum 13 ani

Nu inteleg...care este intrebarea dvs? Sau incercati doar sa faceti reclama? Ca sa stim o chestie macar... Banuiesc ca stiti ca toate aceste pilule "miraculoase" nu fac decat rau.

adrianmitar

acum 13 ani

Daca reclama spune ca in 10 zile slabesc 5 kg, cum se face ca dupa ce dau comanda slabesc DOAR 6 kg in 14 zile??? Era intrebarea. Este o antireclama, tocmai din acelasi motiv pe care l-ati mentionat si dvs.

Lavinia

acum 13 ani

Trebuie sa intelegeti ca luand aceste capsule nu faceti decat sa slabiti pe moment.totul se va pune la loc..dupa o perioada,,,si inca mai mult...

Aveti grija ce luati ..!

CarlaD

acum 13 ani

Eu iti pot recomanda un program de control al greutatii foarte bine echilibrat , bazat pe detoxifiere si reglarea a metabolismului cu rezultate garantate. Programul se numeste FOREVER CLEAN & LEAN si este compus din programul de detoxifiere CLEAN 9 ( program de 9 zile - dieta bazata pe ALOE VERA GEL si minim 30 minute zilnic de miscare fizica - cu rezultat de 3-5 kg) urmat de FOREVER NUTRI LEAN PACK ( program de 30 zile cu rezultat de 5-6 kg ) . Mai multe detalii si modalitatea de achizitionare pe : dicianu.myflpbiz.com . Sa auzim numai de bine!

geania

acum 13 ani

NU INTELEG DE CE PROTECTIA CONSUMATORULUI E ABSENTA,DE CE SE DA PRILEJUL CONSUMARII UNOR PRODUSE NOCIVE??? ele trebuiesc eliminate din fasa nu dupa ce o serie de persoane ajung la spital sau la cimitir??? DESPRE PASTILELE DE SLABIT CHINEZESTI S-Au INEGRIT PAGINILE ZIARELOR,REVISTELOR.ETC, DAR,ELE SUNT IN CONTINUARE IN MAGAZINE....nu mai inteleg rolul acestei PROTECTII A CONSUMATORULUI!!!!