Diete

Postata de ionescumarius cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Am inceput acum 3 luni de zile o dieta destul de restrictiva pentru a slabi.M-am infometat foarte mult.Am reusit sa dau jos aproape 30 de kilograme.Problema este ca nu am ajuns la numarul de kg dorit iar procesul de slabire a incetinit foarte mult,la fel ca si metabolismul meu.Am 19 ani,68kg la momentul actual.Imi puteti spune ce am de facut,deoarece vreau sa slabesc in continuare.Va multumesc.Ionescu Marius

Raspunsuri (1)

HERBALIFE

acum 11 ani

DIETA FORMULA 1 DE LA HERBALIFE E PERFECTA ..EU AM SLABIT 6 KG IN 3 SAPTAMANI SI MA SIMT SUPER...COMENZI LA TLF