cura de slabit

Diete

Postata de NICOLETA13945806 cu 13 ani in urma.

cum slabesc

Raspunsuri (2)

Barna Robert

acum 13 ani

Fa sport

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

daca sunteti din bucuresti si vreti sa slabiti rapid si sub supravegherea unui nutritionist va propun un regim care da rezultate si la tinere normoponderale(ultima pacienta a slabit 7 kg in 3 luni de zile de la 1.68m si 64kg la 57 de Kg) .va puteti programa la regina Maria Muncii tel 0219220
daca vreti sa incercati singura trebuie sa reduceti glucidele la 100-140 gr/zi,lipidele la 20 gr/zi si sa faceti efort fizic 5 zile/sapt ps dulciurile contin margarina care are ulei de palmier in compozitie