buna

Diete

Postata de nelubrindusa cu 12 ani in urma.

cum pot sa trimit inapoi capsulele de slabit care nu functioneaza ??? este vorba de APPLE CIDER VINEGAR am luat cite 2 capsule timp de 30 de zile ! si nu functioneaza as dori sa trimit inapoi cutia pe care o am intacta !!!

Raspunsuri (3)

nelubrindusa

acum 12 ani

AM LUAT ACESTE CAPSULE TIMP DE O LUNA DE ZILE SI EU SI SOTIA ! NU SINT BUNE DE NIMIC !
NU AM DAT JOS NICI UN GRAM ! NU STIU CUM SA LE TRIMIT CUTIILE GOALE SI INCA O CUTIE INTACTA INAPOI ! CA SE LAUDAU CA RAMBURSEAZA SUMA INTEGRAL DACA NU DA REZULTATE !!!! CEA CE NUMI VINE SA CRED !!!
VA SFATUIESC SA NU VA PACALITI !!!!

Iuli

acum 12 ani

Pacat ca va lasati inselati astfel. De ce nu scrieti un mail sau nu dati un telefon celor de la firma de unde le-ati comandat?

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului