buna seara

Diete

Postata de petrof cu 12 ani in urma.

numele meu este victor petrof.am 173mm,74 kg si 34 ani
in urma ultimilor analize din 02-06-11,a rezultat faptul ca atat colesterolul total seric (307) cat si glicemia (128) sunt peste limitile admise.
am tot cautat pe net ce sa mananc sanatos?darrrr sunt in dilema totala.
va multumesc

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Un medic nutriţionist vă poate oferi cele mai competente sfaturi

cvatamanu

acum 12 ani

Cum poti sa ai numai 173 mm? Ce ti-ai masurat?

Doina

acum 12 ani

@cvatamanu... nu fi rautacios. Greseli se pot strecura la oricine.