analiza

Diete

Postata de GABRIELA8736680 cu 14 ani in urma.

BUNA SEARA
AS DORI SA STIU DACA VALOAREA FSH DE 37,60m UI/ml ESTE O VAL BUNA.
MENTIONEZ CA AM 42 DE ANI

Raspunsuri (1)

laurence

acum 14 ani

Daca imi permiteti o sugestie:
www.biomnis.com Biomnis este cel mai mare laborator de analize medicale din Europa, cu sediul la Lyon (Franta) si executa analizele cele mai eficiente, putand sa depisteze maladii cu mult timp inainte de a fi resimtite. Lucreaza analize 'la distanta' din intreaga lume. Recent au intrat si in Romania prin cateva laboratoare agreata.
Pentru orice informatii in legatura cu analize, le puteti adresa intrebari direct pe site in orice limba.
Succes

www.biomnis.com