Tumorile hipofizare

Dezechilibrele hormonale Acromegalie Tumori hipofizare

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

As dori numele unui medic ENDOCRINOLOG BUN de le clinica "PARHON" cu care sa vorbesc despre ACROMEGALIE!!!Il rog sa intre pe adresa mea:alin_hd_09

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Daca exista persoane care sufera de ADENOM HIPOFIZAR SECRETANT de HORMONI DE CRESTERE SI PROLACTINA ii rog sa intre pe adresa mea:alin_hd_09.

andreea463133628

acum 15 ani

eu ti-l recomand pe doctorul stanescu bogdan,acesta m-a operat pe mn acum 2 sapt

comentarii utilizatori

acum 15 ani

mi s-a pus acest diagnostic. urmeaza sa mai fac o radiografie peste 6 luni , sa vada evolutia. e posibil sa fie marita din nastere dar daca nu? la ce sa ma astept care pot fi cauzele?