c***a doua cutii de Sinergin

Deficiente minerale si vitamine

Postata de vera_2209 cu 12 ani in urma.

c***a 2 cutii de Sinergin( plicuri) la pretul de 60 ron/cutie +5 plicuri gratis .Le-am cumparat insa la mine nu au dat rezultate si a trebuit sa incetez tratamenutul cu ele asa ca daca cineva are nevoie il rog sa ma contacteze pe adresa de mail VERAMVM@yahoo com

Raspunsuri (4)

lacramioara

acum 11 ani

as fi interesata de acest medicament; as dori insa sa stiu de unde l-ai procurat, termenul de garantie, cate plicuri are o cutie. Daca vreti sa ma contactati adresa mea de mail este" [email protected]". Astept urgent un raspuns! Multmesc!

Cristina

acum 11 ani

Eu l-am cumparat online dupa ce am cautat la toate farmaciile din Tg. Jiu. Va recomand si voua. s-au miscat f. repede. A doua zi a ajuns la mine produsul:
http://farmshop.ro/918-sinergin-x-15-plicuri-innergy-3800003313704.html

carla

acum 10 ani

Va rog, sunteti din Bacau, as fi interesata de o cutie!

car

acum 8 ani

Cate pliculete sunt in 2 cutii