S-a rupt prezervativul

Contraceptie

Postata de Misu31 cu 9 ani in urma.

Buna ziua. Aseara am facut sex cu prietena mea, iar la un moment dat, am observat ca s-a rupt prezervativul, insa fara sa ejaculez. Mentionez ca era o ruptura mica. Totodata eram la al 3-lea prezervativ folosit intr-o seara, insa fara nici o ejaculare. Sunt sanse sa ramana gravida, sau ar fi bine sa recurgem la escapelle?

Raspunsuri (1)

bella

acum 8 ani

chiar daca nu exista ejaculare si acel lichid prespermatic contine spermatozoizi si sansele unei sarcini nu sunt excluse asa ca mare grije pe viitor