Diane 35

Contraceptie

Postata de Yochanan cu 14 ani in urma.

Buna ziua!Am o intrebare.Am facut sex duminica dimineata si fac tratament cu Diane 35,pastila luand-o in fiecare zi la ora 19:00.Asadar am luat-o duminica seara,iar luni la aprox o ora maximum dupa ce am luat-o iarasi am avut diaree.
Exista vreun pericol?Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

ade

acum 14 ani

sunt probleme doar daca ai mai mult de 2 scaune moi intr-o perioada scurta de timp 4-5 ore dupa ce iei pastila. Stai linistita ;)

adina

acum 14 ani

sunt foarte ingrijorata:( asta este a 7 zi dupa ce a terminat drajeurile diane 35 si inca nu mi a venit...ce sa fac in cazul acesta...am nevoie de un raspuns urgent...