va rog ajutati`ma

Ciclul menstrual

Postata de 0767511 cu 13 ani in urma.

In seara asta am o petrecere la o prietena acasa.MI-am pregatit o tinuta foarte frumoasa dar nu o pot purta deoarece azi-noapte mi`a venit ciclul.Spuneti-mi cum sa fac sa scap de menstruatie macar pentru o seara...va rog 8->8->...si in caz ca scap de menstruatie as putea avea si contacte sexuale fara riscuri?:-s
Va rog sa ma ajutati :(
Multumesc :X
p.s. am 16 ani :D

Raspunsuri (2)

nicoleta

acum 13 ani

foloseste un OB

Dar

acum 13 ani

In toate problemele ar trebui sa o intrebi pe mama ta....Doamne, ce preocupari pot avea unele fete la 16 ani.In limbaj pop**ar se foloseste la adresa lor un cuvant care incepe cu c....., ma abtin sa-l reproduc.