urgent

Ciclul menstrual

Postata de Maria21x cu 12 ani in urma.

Buna mi-a venit acum 8 zile si nu se mai opreste si imi vine cu cheaguri foarte marii ce sa fac ?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Adresati-va medicului ginecolog pentru diagnostic si tratament.

Membru fiori_clauss

acum 12 ani

Luati-o cu calm... si sa nu va puneti nici pe departe sterilet. Cred ca puteti apela la tratamente naturiste. Acum eu ajut o doamna cu aceeasi boala care a facut marea greseala sa puna sterilet si s-a patat pe fata. Daca vreti alte informatii puteti sa imi scrieti pe adresa mea [email protected].

lacriela

acum 12 ani

dute la doctor...nu te juca....exista o cauza pt.asta si nu e de neglijat