Sunt disperata: CM de 3 ori consecutiv cu pauze mici intre

Ciclul menstrual

Postata de k-sandra cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Am 19 ani. Va rog din suflet sa ma ajutati cu raspunsuri la dilema mea. Sunt disperata! Pe 19 mai mi-a venit ciclul menstrual normal. In prima zi dupa menstruatie am avut contact sexual protejat, insa nu stiu cat de bine...apoi dupa 6 zile de la terminarea acestuia (adica pe 28 mai) au aparut iar sangerarile dar nu la fel de abundente, care au durat cam 4-5 zile. Dupa aprox. 10 zile, adica pe 8 iunie mi-a venit iar un CM normal. Nu intelg ce se intampla cu mine. Oare exista posibilitatea sa fi ramas insarcinata? Adaug aici ca timp de 2 ani de zile am luat tratament cu "Jasmin" pe care l-am intrerupt de aprox. 6 luni. Ajutati-ma cu raspunsuri, va rog! Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa vorbim despre problema dumneavoastra sau o alta problema ,va invit sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected] , unde va pot recomanda un tratament naturist, sau analize medicale ce trebuiesc efectuate,sau sa va indrum spre anumiti medici alopati.

Medic naturopat.