sex

Ciclul menstrual

Postata de Dornicuta cu 12 ani in urma.

Pot ramane insarcinata daca fac sex neprotejat inainte cu 5-6 zile de inceputul ciclului menstrual?

Raspunsuri (8)

Dara

acum 12 ani

Depinde de la o persoana la alta. Eu am utilizat metoda calendarului 9zile DA- 10 zile NU- 10 zile DA toata viata si nu am ramas. Am inteles ca exista femei care raman si in apropierea menstruatiei.

Anonim

acum 12 ani

Credeti ca pot sa iau hiv daca nu am facut sex oral,nu a ejaculat in gura mea,dar am atins cu limba ffffff putina sperma.Am sanse sa iau hiv???/

fainoasa

acum 12 ani

eu stiu de la dr.mea ca dupa ciclul menstrual in primele 10 zile este perioada fertila.succes

fainoasa

acum 12 ani

perioada fertila stiu de la dr.mea ca este in urmatoarele 10 zile dupa menstruatie.te poop si succes

fainoasa

acum 12 ani

eu stiu de la dr.mea k perioada de fertilitate este in cele 10zile dupa menstruatie.succes

Anonim

acum 12 ani

Credeti ca pot sa iau hiv daca nu am facut sex oral,nu a ejaculat in gura mea,dar am atins cu limba ffffff putina sperma.Am sanse sa iau hiv???/

eu

acum 11 ani

pi cum ai atins sperma cu limba daca nu ai facut sex oral atentie normal a e posibil sa iei

soare

acum 10 ani

salut,eu am 22 ani,am avut primul contact sexual neprotejat,el nu a vrut perzevativ,el nu a terminat in mine ci a ejecualat afara ,ciclu trebuie sami inceapa in citeva zile,spunetimi va rog ,posibil sa raman insarcinata sau ar fi bine sa iau o pastila dupa primul contact?