sex neprotejat a 10a zi dupa menstruatie

Ciclul menstrual

Postata de gabii778 cu 11 ani in urma.

Am si eu o problema.Aseara am facut sex cu prietena mea neprotejat.greseala mea a fost ca,cunoscand bine " calendarul " m.am lasat dus de val.era a 10-a zi dupa menstruatie si a 14-a dupa inceperea menstruatie,deci perioada fertila.precizez ca NU mi.am dat drumu in interior.exista sansa sa ramana insarcinata?va rog sa raspunda doar cei care cunosc situatia.multumesc

Raspunsuri (3)

andrei din londra

acum 11 ani

Nu are cum sa ramina insarcinata din moment ce nu a intrat sperma innauntru .

martinescu alex

acum 11 ani

am si eu o intrebare.....prietenei mele i s-a terminat ciclul pe 5 (regulat) si imediat dupa am facut sex neprotejat....dar nu am ejaculat in ea....exista vreun risc sa ramana insarcinata?

isa

acum 11 ani

nu are cum deodata ce spermatozoizii au facut contact cu aerul