Sarcina?

Ciclul menstrual

Postata de Ioana savin cu 11 luni in urma.

Bună ziua ,cam de o luna nustiu ce ar putea fi dar simt mișcări ușoare în burta mea ca și cum ar fi primele mișcări ale unui copil în burta,menționez ca am ciclu neregulat în fiecare luna,ar putea fi sarcina?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Pentru a avea o confirmare definitiva a sarcinii, cel mai indicat este sa faceti un test de sarcina la domiciliu sau sa consultati un medic pentru o evaluare adecvata.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sarcina-pe-saptamani_11078