Problema menstruație?

Ciclul menstrual

Postata de DanielaA cu un an in urma.

Bună ziua ! Pe data de 25 mi-a venit ciclu după ce mi s-a terminat 3 zile nu a mai curs nimic am avut contact sexual neprotejat cu ejaculare exterioara și a doua zi seara am avut o scurgere maronie și cu puțin rosu și de atunci am 4 zile de când îmi curge numai maro . Ce as putea face ? În luna iulie voi putea veni în tara și voi merge la un control

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504