oare sunt gravida?

Ciclul menstrual

Postata de yola_princes cu 13 ani in urma.

mi-a venit menstruatia la data kre trb sa imi vina dar imi curge intrerupt ziua putin noaptea deloc mi sa-au intarit sani foarte tare si ma dor ingrozitor e a 5 zi si tot nu imi revin rareori am stari de voma va rog spunetimi sunt insarcinata?
si cand as putea face un test de sarcina?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Poti face chiar de maine dimineata un test de sarcina.

yola_princes

acum 13 ani

poi da dar am doar o zide cand mi-a trecut menstruatia il pot face acum o sa imi iasa ?

Iuli

acum 13 ani

Da.